Jeśli szukasz miejsca, w którym będziesz mógł odpocząć razem z rodziną i przyjaciółmi z dala od miejskiego zgiełku i razem z nimi poobcowcać z naturą, zapraszamy do naszej Chałupy z Widokiem.
Gosidomek - to samodzielny dom do wynajęcia. W domu znajduje się salon z wyjściem na taras, kominek, połączona z salonem kuchnia, duże sypialnie z wygodnymi łóżkami dla trzech osób, 2 sypialnie dla dwóch osób.
Oferujemy do wynajęcia komfortowy, całoroczny dom w górach zlokalizowany w Zawoi.
Zawoja to idealne miejsce dla rodzin z dziećmi. Spokój i cisza wśród zieleni i świeże powietrze gwarantują udany wypoczynek.
Jeśli szukasz miejsca w którym odpoczniesz z dala od miejskiego zgiełku wraz z rodziną lub przyjaciółmi zapraszamy do Domu w Zawoi. Zawoja jest odpowiednim miejscem odpoczynku dla osób szukających spokoju.
Zapraszamy do spędzenia urlopu z dala od wielkomiejskiego zgiełku, w miejscu pełnym ciszy i spokoju. Dzięki bogactwu i różnorodności otaczającej je przyrody nasze domki pozwalają na prawdziwy odpoczynek i relaks.
Zapraszamy do Zawoi, położonej w Beskidzie Wysokim u podnóża Babiej Góry. Jeżeli szukacie Państwo noclegu w Zawoi to Domek u Doroty jest miejscem idealnym!
os. Bogacze 378 E 34-232 Lachowice tel. 602-811-084
Dom Góralski to kompleks całorocznych domków znajdujących się w malowniczym regionie Podbabiogórskim, gdzie stykają się ze sobą trzy części Beskidów: Żywiecki, Makowski i Mały. Domki mieszczą się na dużej, ogrodzonej działce kilkanaście metrów od lasu.Do Państwa dyspozycji oddajemy trzy domki całoroczne z kominkiem i dużym tarasem, w pełni wyposażone. Ponadto w domkach znajdują się grzejniki elektryczne, zapewniające komfort i ciepło. Ponadto na posesji duży ogrodzony ogród z wydzielonym miejscem parkingowych, grill
Domek U Agi. Zapraszamy do całorocznego Domku U Agi, położonego w Zawoi u stóp Babiej Góry. W domku do dyspozycji gości przygotowaliśmy 3 pokoje zapewniające 7 miejsc noclegowych. Dodatkowo obok domku znajduje się duży ogród ze stawem i altanką.