X
Dodawanie obiektów odbywa się
poprzez serwis główny Infoturystyka.pl Aby dodać obiekt przejdź dalej Dalej
Bazę noclegową dostarcza Serwis

Zawojka

Zobacz szczegóły Zawoja 2522
34-222 Zawoja
tel. +48 513-037-076

Serdecznie witamy!

    Mamy przyjemność zaoferować Państwu noclegi w wygodnych pokojach w przytulnym, zacisznym i pięknie położonym domu w Zawoi Podświniarce, niemal u stóp Królowej Beskidów - Babiej Góry. 
 
    W naszej ofercie znajdą Państwo pokoje z łazienkami i pełnym niezbędnym wyposażeniem. Ponadto, jest możliwość korzystania z odrębnej kuchni do przygotowywania posiłków we własnym zakresie oraz salonu do celów wypoczynkowych. Kuchnia jest wyposażona w kuchenkę, lodówkę, mikrofalówkę oraz najpotrzebniejsze sprzęty obiadowe od garnków po naczynia i sztućce. W salonie można korzystać z telewizora, sprzętu muzycznego oraz ogrzać się przy kominku. Do Państwa dyspozycji jest również ogród z paleniskiem/grilem i ławeczkami.
 
    Dużą zaletą naszej oferty jest odrębność przestrzeni budynku przeznaczonej dla turystów od części zamieszkanej przez gospodarzy, co zapewnia naszym gościom pełnię prywatności.
 
   Dzięki położeniu naszego domu, mogą Państwo swobodnie odbywać wycieczki górskie na Babią Górę i w Pasmo Policy. Polecamy również krótsze spacery w Dolinie Rybnego Potoku, na Sulową Cyrhlę oraz inne miejsca znajdujące się w obrębie Babiogórskiego Parku Narodowego, którego granica przebiega około 200 metrów za naszym domem. W sezonie zimowym można korzystać z licznych wyciągów narciarskich w Zawoi, spośród których najbliżej położony znajduję się na Mosornym Groniu w Zawoi Policzne w odległości ok. 1500 m. Zawoja Podświniarka jest również świetną bazą wypadową na wycieczki samochodowe w inne zakątki Beskidu Żywieckiego i sąsiednie regiony, takie jak Orawa czy Podhale, oraz na Słowację.
 
Serdecznie zapraszamy do Zawoi!
 
Leontyna i Janusz Hebdaś