X
Dodawanie obiektów odbywa się
poprzez serwis główny Infoturystyka.pl Aby dodać obiekt przejdź dalej Dalej
Bazę noclegową dostarcza Serwis

Modrys

Zobacz szczegóły Zawoja 2528
34-222 Zawoja
tel. (33) 483 32 51

Nasze położenie w bezpośrednim sąsiedztwie Babiogórskiego Parku Narodowego i wyciągów narciarskich w Zawoi Czatoży daje Państwu – naszym wyjątkowym gościom – wiele możliwości spędzenia wolnego czasu w Zawoi.
 
Niedaleko od nas znajduje się: Dyrekcja BPN z interesującą wystawą przyrodniczą, Skansen budownictwa babiogórskiego, a także duże węzły szlaków turystycznych na Babią Górę. Blisko mamy też do pizzerii oraz zawojskich karczm, by Klienci mogli poczuć klimat regionalnej, tradycyjnej atmosfery.
 
Zawoja dzięki swojemu usytułowaniu w centralnej części Beskidów stała się bardzo dobrą bazą wypadową w najbardziej interesujące miejsca Małopolski, jak Wadowice czy Pieniny oraz miejscem skąd blisko na Słowację – do wód termalnych i pięknych zamków.
 
Szukający ciszy i odpoczynku od codziennego zgiełku oraz miłośnicy spacerów mają do dyspozycji kilkanaście urokliwych ścieżek przyrodniczo-edukacyjnych na terenie Babiogórskiego Parku.
 
Po więcej informacji dotyczących możliwości spędzenia wolnego czasu w Zawoi i okolicach zapraszamy do zakładki ATRAKCJE w Zawoi na -----> http://modrys.pl/atrakcje-w-zawoi/
 
 
Serdecznie Zapraszamy do Zawoi :)
Agnieszka i Wojciech Trybała