X
Dodawanie obiektów odbywa się
poprzez serwis główny Infoturystyka.pl Aby dodać obiekt przejdź dalej Dalej
Bazę noclegową dostarcza Serwis

Hanka Zawoja

Zobacz szczegóły Zawoja 2950
34-222 Zawoja
tel. 694 884 886

HANKA Zawoja noclegi - ośrodek wczasowy w Zawoi - noclegi Zawoja - ośrodek na zielone szkoły

Uzdrowiskowy mikroklimat, relaksująca bliskość lasów i gór , źródlana, krystalicznie czysta woda, pozwolą Państwu oderwać się od codziennych spraw i spędzić w naszym ośrodku czas zdrowo i przyjemnie.

Ośrodek „HANKA” jest dogodnym miejscem (noclegi Zawoja) wypadowym na wycieczki piesze i rowerowe , a także zimowe białe szaleństwo. W odległości ok. 100 m od ośrodka znajduje się sieć wyciągów orczykowych, szkółka narciarska, wypożyczalnia sprzętu narciarskiego. Ośrodek na zielone szkoły w Zawoi .

Ośrodek na ferie w Zawoi     Ośrodek na zielone szkoły w Zawoi    Ośrodek na wczasy w Zawoi    Ośrodek na konferencje w Zawoi 

Nasz ośrodek idealnie nadaje się na: 

  • ośrodek na ferie w górach 

  • ośrodek na ferie w beskidach 

  • ośrodek pod kolonie Zawoja

  • noclegi Zawoja 


 ZAWOJA jest wsią położoną bezpośrednio u stóp Babiej Góry. Głównymi atrakcjami turystycznymi są tu liczne szlaki piesze prowadzące m.in. na szczyt Babiej Góry, trasy rowerowe, wiele wyciągów narciarskich, nieskażona przyroda i przepiękny Babiogórski Park Narodowy.
Do najciekawszych obiektów zabytkowych w Zawoi należą m.in.; drewniana karczma z podcieniami z 1836r., drewniany kościół z 1888r. , XIX - wieczna kapliczka Zbójnicka (Zawoja Policzne), skansen utworzony przez PTTK na Markowych Rówienkach, wille Polskiej Akademii Nauk oraz Ośrodek Edukacyjny BPN z 1930r. (Zawoja Barańcowa).

W Zawoi warto zwiedzić m.in.:

  • drewniany kościół z 1888 roku,
  • XIX-wieczną kapliczkę Zbójnicką (Zawoja Policzne),
  • skansen utworzony przez PTTK na Markowych Rówienkach,